nb1.hu

Sportszerűtlen visszarúgás: ezért állították ki a Siófok edzőjét – videó

A 92. percben ragadtatta el magát.

Hétfőn este a Nyíregyháza és a Siófok balmazújvárosi csatájával ért véget a 11. forduló, a találkozó végeredménye 0-0 lett, annak ellenére, hogy az előzetesen valamivel esélyesebbnek tartott „hazaiak” a 73. perctől emberelőnyben futballozhattak Varga Bence kiállítása miatt.

Volt viszont még egy piros lapos büntetés, és ezt nem más kapta, mint Domján Attila, a Siófok vezetőedzője, ő viszont, a megszokottaktól eltérően nem reklamálásért.

Domján ugyanis a 92. percben, miközben a nyírségiek bedobáshoz készülődtek, visszarúgta a pályára a labdát, és ezt a spori súlyos sportszerűtlenségnek minősítette.

Domjánnak 1 mérkőzést kell kihagynia eltiltás miatt, így a Békéscsaba elleni hazai találkozón csak a lelátón foglalhat helyett, ezért a meccs előtt, a szünetben és lefújás után sem mehet majd be az öltözőbe.

Tedd meg első befizetésed, és legyen tiéd az akár 20.000 Ft értékű sportfogadási bónusz! (x)