Szeged: per a DVTK vezetőedzője ellen - NB2.hu
NB II-es focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB3 logó

Szeged: per a DVTK vezetőedzője ellen

Simon Zoltán - 2022. April 16. Saturday 13:04
Még a nevét sem írták le.
Továbbra sem csitulnak a kedélyek, még mindig tud témát szolgáltatni az, hogy Dragan Vukmir egyoldalúan felbontotta a szerződését a Szeged-Csanád Grosics Akadémiánál, majd a DVTK vezetőedzője lett.
 
Előbb szegediek jelentettek meg közleményt, melyben azt állították, hogy Vukmir még az ő alkalmazottjuk, majd erre válaszolva a diósgyőriek jelezték, hogy a szakember hivatalosan is szakított előző klubjával, ezért jogszerűen lett az ő edzőjük, úgyhogy lezártnak tekintik az ügyet.
 
De attól még, hogy a diósgyőriek lezártnak tekintik, a szegediek nem tesznek így, íme, a legújabb közleményük:
 
„Az elmúlt hét közleményei és eseményei után, klubunk vezetősége továbbra is azt az álláspontot képviseli, hogy az egykori vezetőedzőnk jogszerűtlenül járt el a munkaviszonyának felmondása során. Ezért klubunk a munkaügyi per megindítása mellett döntött.”
 
Jelzésértékű, hogy Vukmir nevét nem írták le a szegediek...
LEGFRISSEBB HÍREK
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!