Szpari: nagyon kiakadt a vezetőedző – videó

Kemény szavakat használt.

Vasárnap befejeződött a 2021/2022-es szezon az NB II-ben. Az idényzáró nem sikerült jól a Nyíregyházának, hiszen 4-1-re kikapott a Szegedtől.

A vereség után Feczkó Tamás vezetőedző keményen bírálta a csapatát:

"Ez a mérkőzés hűen tükrözte a szezonunkat. Az első percben egy nevetséges öngólt rúgtunk. Utána olyan hibákat követtünk el, amiket U15-ben sem láttam. Futottunk az eredmény után, az első félidő második fele jól nézett ki, ekkor gólt rúgtunk, volt egy meg nem adott gólunk, illetve helyzeteket dolgoztunk ki. A második félidő szégyen volt. Nagyon sajnálom, hogy vannak olyan játékosok, akik nem érdemlik meg, hogy ezt a mezt felvegyék, mégis itt vannak az öltözőben. Azokra a játékosokra, akik lélektelenül mennek fel a pályára, azokra nincs szükség. Hibáztunk mi is, bíztunk olyan játékosokban, akikben nem kellett volna. Ezt a szezont el kell felejteni, hiszen ez a teljesítmény és a hozzáállás nem a Szparira jellemző" – mondta Feczkó Tamás.

A Nyíregyháza 38 meccs alatt 50 pontot szerzett, ezzel a 10. helyen zárt.

NYÍREGYHÁZA SPARTACUS–SZEGED-CSANÁD GA 1–4 (1–1)
Balmazújváros, Városi Stadion, 600 néző. Vezette: Veizer Roland (Horváth Róbert, Kövér Tamás)
NYÍREGYHÁZA: Fejér – Szokol, Papucsek, Gengeliczki, Debreceni Z. – Márkus (Sigér Á., 59.), Paku – Vass P. (Zamostny, 68.), Gresó (Pócsik, a szünetben), Kovács Á. (Sztankó, 75.) – Novák. Vezetőedző: Feczkó Tamás
SZEGED: Takács J. – Kővári, Temesvári, Vári, Debreceni Á. (Germán, 90.) – Simon Á., Kovács M. (Murár, 90.) – Gajdos (Haruna, 90.)  Farkas A., Gréczi – Daru (Bitó, 75.). Megbízott edző: Andorka Péter
Gólszerző: Gajdos (0–1) a 2., Vass P. (1–1) a 35., Kovács M. (1–2) az 52., Temesvári (1–3) a 63., Vári (11-esből, 1–4) a 78. percben