Szurkolói segítséget kér a Haladás - NB2.hu
NB II-es focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB3 logó

Szurkolói segítséget kér a Haladás

Juhász Gergely - 2021. December 10. Friday 16:23
Hogy legyen meccs!
Kép forrása: haladas.hu
ÍME, A HALADÁS HIVATALOS BEJELENTÉSE:
 
,,A csütörtökön leesett nagy mennyiségű hó miatt szombaton hólapátolásra várjuk szurkolóinkat.
 
Csütörtökre virradó éjszaka és napközben is rengeteg hó hullott Szombathelyen, így a Haladás Sportkomplexum centerpályája is vastag hótakaró alá került. Klubunk ezért arra kéri szurkolóinkat, hogy akik tehetik, segítsenek a pályán lévő hó eltakarításában. A hólapátolásra érkező szurkolók a Bartók Béla körút felőli sorompós kerítésen tudnak belépni a Sportkomplexumba, majd egyenesen tovább haladjanak a stadion mögött, egészen, a Családi szektor és a B-közép szektor közötti részig. Gyülekező: szombaton 8.00-8.30 között.
 
Kérjük, hólapátot hozzanak magukkal - klubunk pedig meghálálja szurkolóink segítségét
 
Csapatunk vasárnap 17 órakor a Pécsi MFC-t fogadja a Haladás Sportkomplexumban."
LEGFRISSEBB HÍREK
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!