Távozó az ETO-nál, 3 érkező Szegeden - ÖSSZEFOGLALÓ - NB2.hu
NB II-es focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB3 logó

Távozó az ETO-nál, 3 érkező Szegeden - ÖSSZEFOGLALÓ

Juhász Gergely - 2020. július 29. szerda 19:25
Kölcsönjátékos Gyirmóton, MTK-tól igazolt a Pécs.
Kép forrása: Szeged

AZ ETO BEJELENTÉSE:

,,Gaál Bálint szerződése közös megegyezés alapján a mai napon megszűnik. Játékosunknak köszönjük eddigi munkáját és további pályafutásához sok sikert kívánunk!"

A PMFC BEJELENTÉSE:

,,A 18 esztendős, 190 centiméter magas pécsi nevelésű kapus, Vukman Donát az MTK Budapesttől érkezik vissza Mecsekaljára.

Hazatért a PMFC-hez Vukman Donát, aki 2001. december 8-án született Pécsen. Saját nevelésű hálóőrünk négy esztendős korában kezdte el a labdarúgást, először még a mezőnyben játszott, míg saját elmondása szerint hét évesen volt először lehetősége a kapuban védeni. A tehetséges hálóőr egészen az U15-ös korosztályig nevelkedett a PMFC utánpótlásában, majd Agárdon, az MTK akadémiáján folytatta pályafutását. A kék-fehéreknél eltöltött évek során kétszer volt bajnoki aranyérmes, egyszer ezüstérmes, de szerepelt ifjúsági BL-mérkőzésen is a 190 centiméter magas kapus.

– Nagyon jó érzés hazatérni, pozitívan fogadtak a társak – kezdte 18 esztendős, korábbi saját nevelésű hálóőrünk, Vukman Donát. – Könnyen ment a beilleszkedés, Helesfay Donáttal jó viszonyt ápolok, remekül tudunk együtt dolgozni az edzéseken. Várhatóan az átigazolási időszakban még érkezik egy kapus a keretbe, ugyanakkor fiatalként azon leszek, hogy idővel majd beverekedjem magam a kezdőbe és megálljam a helyem a profi bajnokságban – tette hozzá Vukman Donát.

Donátot sok szeretettel köszöntjük újra itthon, és sérülésmentes, sikerekben gazdag évet kívánunk neki piros-feketében!"

A SZEGED BEJELENTÉSE:

,,A komoly élvonalbeli tapasztalatokkal bíró Takács Tamás, az NB I-es Mezőkövesd Zsóry FC-től került hozzánk, egy évre kölcsönbe. Kóródi Nándor tavaly még kölcsönben szerepelt a DVSC-től, most három szezonra szóló kontraktust kötött klubunkkal, Danilo Pejovic pedig 2+1 évre írt alá a Szeged-Csanád Grosics Akadémiához, ő Nyíregyházáról érkezett.

1 évre kölcsönbe érkezett Takács Tamás (29) a Mezőkövesd Zsóry FC-től. A tapasztalt csatár több klubban is szerepelt az NB I-ben és 131 magyar élvonalbeli bajnokin játszott, (27 gól) a DVSC, a Diósgyőr, és a Mezőkövesd színeiben. A 196 cm magas játékos a támadósorban erősíti a kék-feketéket.

Takács Tamás:” Évek óta felmerült, hogy Szegedre jöjjek, most összejött és a Mezőkövesd is elengedett. Tényleg világszínvonalú az infrastruktúra, a szurkolókról pedig csak annyit, hogy biztos vagyok benne, hogy sok néző előtt, jó hangulatú meccseket fogunk játszani.”

Kóródi Nándor az előző szezonban kölcsönben szerepelt a Szeged-Csanád Grosics Akadémiánál és Germán Tamás után a második legtöbb gólt (8) szerezte a csapatban. Többek között a Békéscsaba elleni derbit is az ő góljával nyerte meg a Szeged. Kóródi Nándor három évre szóló szerződést kötött klubunkkal.

Kóródi Nándor: ”Jól éreztem magam az előző szezonban is már itt, Szegeden. Úgy gondolom, hogy a saját személyes fejlődésem és a klub eredményessége is folyamatos lehet a következő években, ezért is kötöttünk hosszútávú szerződést. A játékosokkal is nagyon jó a kapcsolatom, Szegedet is egyre inkább az otthonomnak érzem és a szurkolók is rengeteg erőt adnak. Örülök, hogy összejött a megállapodás!”

A Nyíregyháza Spartacustól érkezett Danilo Pejovic, aki 2+1 éves szerződést írt alá együttesünkkel. A 22 éves labdarúgó az előző szezonban 19 bajnoki mérkőzésen lépett pályára klubjában. A belső védő szabadkai származású, magyar felmenőkkel rendelkezik és magyar állampolgár. A fiatal labdarúgó ma csatlakozott Dr. Dobos Barna keretéhez.

Danilo Pejovic:”A klub célja és az enyém is a fejlődés, előrelépés. Szegeden minden körülmény adott ehhez a következő években. A szurkolótábor is nagyon jó, együtt sok mindent elérhetünk!”

A GYIRMÓT BEJELENTÉSE:

,,A mai naptól 1 évig kölcsönben folytatja csapatunkban pályafutását Juhász Zsombor. A 2001-es születésű játékos a Budapest Honvéd akadémiáján nevelkedett 14 éves korától, ahol végigjárta a korosztályos csapatokat. A “csonka” 2019-2020-as idényben bemutatkozott a fővárosi együttes II. számú csapatában, ahol 9 alkalommal kezdőként lépett pályára, melyeken 2 gólt szerzett.


A játékos gyirmóti pályafutásához sok sikert kívánunk!"

LEGFRISSEBB HÍREK
2020. 08. 13. 12:18

Novothny nem volt elégedett az azerbajdzsáni ajánlattal

Részletekre derült fény.
2020. 08. 13. 11:59

Ismét kölcsönadták a Vidinél is megforduló játékost

Fehérváron nem jött ki neki a lépés.
2020. 08. 13. 11:35

Bemutatta új csapata a Honvédtól távozó futballistát

Pechesen alakult a kispesti időszaka.
2020. 08. 13. 11:09

Rebrov szerint így lehet újra bajnok a Fradi

Elmondta a sikerrecept összetevőit.
2020. 08. 13. 12:52

Ajka: a Magyar Kupa-győztes játékos üzent a szurkolóknak

NB I-es rutinnal is rendelkezik.
2020. 08. 12. 18:17

A Paksból igazolt a Haladás

Hivatalos bejelentés.
2020. 08. 13. 09:57

Csoda: újra edzhet a magyar futballista, akit 11-szer élesztettek újra

Két és fél éve történt a szörnyű jelenet.
2020. 08. 12. 22:00

Fradi-Újpest: kis Derbi a harmadosztályban - KÉPEK

Leandro is kellett a győzelemhez.
2020. 08. 13. 10:47

Budafok: Csizmadia elmondta, melyik posztra érkezhet még játékos

Szurkolói ankétot tartott az újonc.
2020. 08. 13. 09:20

Drámai hajrá a DAC meccsén: Storck nem lepődött meg - REAKCIÓ

A 93. percben dőlt el a mérkőzés.
2020. 08. 12. 16:46

A sorminta üzenete: most is feljuthat az újra gyengén kezdő Kaposvár

Waltner tudja, hogy mit tettek két éve nyáron (is).
2020. 08. 12. 15:37

Békéscsaba: két újabb érkező

Hivatalos bejelentés.
2020. 08. 12. 21:39

Két meccs estére, ugyanolyan eredménnyel - ÖSSZEFOGLALÓK, TABELLA

Hazai csapatok szerepeltek jobban.
2020. 08. 12. 20:11

Verte a Fradi az Újpestet, már csak a Kerület hálója érintetlen - EREDMÉNYEK, TABELLÁK

Két 5-0-ás kiütés és egy hatgólos meccs is volt.
2020. 08. 12. 21:36

Megmutatjuk a Paks teljesen elkészült új stadionját - KÉPEK

Kívülről és belülről is.
2020. 08. 12. 21:22

Busaiék megverése: az ügyészség letartóztatásokat akar -  RÉSZLETEK

Erőszakosan akarták eltávolítani őket?
2020. 08. 12. 20:53

Ismét hatalmas frizurát villantott a Fradi légiósa -  KÉP

Két nappal az Örökrangadó előtt.
2020. 08. 12. 19:33

Kávé mellett Osztermájer Gáborral: Böde kicsit új posztja, és a törökországi monológ

Az elkezdett generációváltás -  INTERJÚ
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA
1Nyíregyháza Spartacus FC9
2DVSC7
3Békéscsaba 1912 Előre7
4Szolnoki MÁV FC7
5FC Ajka6
6Gyirmót FC Győr6
7Dorogi FC6
8Vasas FC5
9Szombathelyi Haladás4
10PMFC4
11Szentlőrinc4
12Budaörs3
13Soroksár SC3
14WKW ETO FC Győr2
15Szeged-Csanád Grosics Akadémia2
16Kaposvári Rákóczi FC2
17Kolorcity Kazincbarcika2
18Aqvital FC Csákvár1
19BFC Siófok1
20DEAC0
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!