Újabb változás a Vasasnál, debütált a Szolnok új edzője, sérülések Csákváron - NB2.hu
NB II-es focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB3 logó

Újabb változás a Vasasnál, debütált a Szolnok új edzője, sérülések Csákváron

Nagy Benjámin - 2022. January 10. Monday 19:37
Edzőtáborban a Csaba és a Budafok, DVTK-szülinap, disznóvágás Kecskeméten.
Kép forrása: szolnokimavfc.hu

 

VASAS

 

"Csapatunk a téli felkészülési időszak második mérkőzésén - 2022. január 12-én, szerdán 12 órától - a Fáy utcai sportcentrum edzőpályáján a Szolnoki MÁV FC ellen fog pályára lépni. Múlt héten arról tájékoztattuk szurkolóinkat, hogy a program Szolnokon kerül megrendezésre, azonban a havazás miatt a Tiszaligeti Stadion pályája nem alkalmas a játékra. Felhívjuk szurkolóink figyelmét, hogy a 2x60 perces Szolnok elleni edzőmérkőzésre - a Monor elleni meccshez hasonlóan - az időjárás függvényében vagy a füves vagy a műfüves edzőpályánkon kerül sor."

 

SZOLNOK

 

"Szombat délelőtt lejátszotta csapatunk az idei első téli felkészülési mérkőzését. Ellenfelünk az NB III. Keleti csoportjában 4. helyen álló Hajdúszoboszló együttese volt. A mérkőzésen hiába volt több helyzetünk, még az ellenfelünknek egy kapufája, a találkozó végül gól nélküli döntetlennel ért véget.

 

– Mindig azt mondják, hogy a játék a legjobb edzés, ma a játékkal elégedett voltam. Igazából többet birtokoltuk a labdát, mi voltunk a jobb csapat. Rengeteg helyzetünk volt, ha jól számoltam, nyolcszor álltunk a kapussal szemben, de ezeket elhibáztuk. Mondtam a srácoknak is, hogy a siker nem jön egyből, nagyon sok összetevője van. Elégedett vagyok az elvégzett munkával, a hozzáállásukkal. Látszik az, hogy akarják a sikert, biztos vagyok benne, hogy szép sikereket fogunk elérni. Ezt azonban nem adják ingyen. Csináljuk tovább a dolgainkat, van feladat bőven, hiszen szerdán a Vasassal, szombaton a Győrrel játszunk. Természetesen mindegyik meccs más, így a soron következő találkozók is más játékot kívánnak, mint a mai, de biztos vagyok benne, hogy elérjük célunkat, amit kitűztünk magunk elé. – értékelt a találkozó után Romanek János vezetőedzőnk.

 

Aqua-General Hajdúszoboszló – Szolnoki MÁV FC 0-0

Szolnok, 1. félidő: Kovács P. – Szabó A., Kovács O., Tóth B., Lakatos Cs. – Rokszin, Tisza, Földi, Tóth L. – Puskás, Lakatos I. 2. félidő: Csáki – Tömösvári, Szekszárdi, Papp, Gohér – Kurdics, Kónya, Hleba, Sipos – Irmes, Gíber. Vezetőedző: Romanek János"

 

CSÁKVÁR

 

"Csapatunk túl van az idei esztendő első felkészülési mérkőzésén, az élvonalbeli Gyirmót vegyes-csapata ellen 4-2-es győzelmet aratott.

 

- Tulajdonképpen elégedett voltam a látottakkal – értékelte a győri összecsapást vezetőedzőnk, Mónos Tamás. – A héten azonnal belecsaptunk a munkába, komoly terhelést kaptak a játékosok, így természetesen akadtak hibák, de több olyan dolgot is viszont láttam, amit az edzéseken gyakorolunk. Az ősszel megkezdett úton haladunk tovább, és egyértelműen érzékelhető a fejlődés.

 

Több játékost is hiába kerestek a pályán szurkolóink …

- Két maródink van, Mészáros Dávid és Baranyai Ádám még huzamosabb ideig nem állhat a rendelkezésünkre, ugyanakkor a többi hiányzónk kisebb megfázás vagy izomfájdalom miatt hagyta ki csupán a találkozót. Ők a héten bekapcsolódnak a közös munkába.

 

Csapatunk következő felkészülési meccsét szerdán 13 órakor, Kaposváron vívja."

 

DVTK


KECSKEMÉT

 

"A Dabas elleni pénteki edzőmeccset követően, szombaton a hetényi Kalmár tanyán tartott évnyitó csapatépítőt klubunk, egy disznóvágáson vettünk részt. Játékosaink és a stábtagjaink is aktív részt vállaltak a munkából, majd természetesen a kóstolóból is. A program ismét jól szolgálta az egyébként is kitűnő csapategység erősítését, majd vasárnapra szabadnapot kaptak a játékosok. 

 

Hétfőn újra elindult a munka, az edzések mellett edzőmeccsek várnak a héten együttesünkre.

 

A szakmai stáb összesen nyolc edzést vezényel a keretnek, ebben labdás és kondi edzések szerepelnek vegyesen.

 

A héten két edzőmeccset is játszani fogunk, de a programban történtek változások. Szerdán a Monor helyett a szintén harmadosztályú Hódmezővásárhelyi FC-t fogadjuk a Széktóiban 18 órás kezdéssel. Szombaton eredetileg Tiszakécskén játszottunk volna két meccset, de végül ellenfelünk kérésére egy találkozó lesz, mely a tervek szerint szintén 2x60 perces, 11 órás kezdéssel végül ugyancsak a Széktói edzőpályáján rendezzük a felkészülési mérkőzést."

 

BÉKÉSCSABA

 

"Január 10-én (hétfőn) délelőtt csapatunk Algyőre utazott, ahol edzőtáborban folytatja téli felkészülési programját.

 

Csapatunk 25 fős játékoskerettel, valamint 7 fős szakmai stábbal vesz részt a szűk egyhetes programon, ahol napi két edzés és egyéb foglalkozások is szerepelnek az ütemtervben. Az utazók között több fiatal játékosunk is helyet kapott, hiszen klubunk továbbra is elkötelezett a saját nevelésű és Békés megyei származású játékosaink szerepeltetése iránt. A Levendula Hotelben minden adott ahhoz, hogy a téli felkészülés a megfelelő ütemben és körülmények között folytatódjon. A heti program a Makó elleni előkészületi mérkőzéssel zárul, majd a vasárnapi pihenőnap után, január 17-én már bajnoki ritmusban folytatja a munkát együttesünk."

 

BUDAFOK

 

"NB II-es csapatunk hétfőn reggel útnak indult a horvátországi Umagba, ahol január 22-ig edzőtáborozik majd. Az isztriai környezet, a szálláshely és a pályák nem lesznek ismeretlenek számunkra, egy éve már jártunk azon a helyszínen, ahol a következő szűk két hétet töltjük.

 

Horvátországba a szakmai stábunk tagjai, valamint 25 játékosunk utazott el, köztük a napokban szerződtetett Györgyi Arthur.

 

Az edzőtábor során a tervek szerint négy felkészülési mérkőzést játszunk, kivétel nélkül élvonalbeli klubok ellen. Január 12-én a szlovén NK Bravo, 15-én az NK Domžale, 20-án a horvát NK Rijeka, 21-én pedig a szintén szlovén Aluminij lesz az ellenfelünk."

LEGFRISSEBB HÍREK
2022. 01. 24. 09:25

Willi Orbán: Fejlődnünk kell!

Hiába a fontos győzelem, tovább kell javulniuk.
2022. 01. 24. 08:57

Afrika-kupa: nagyon kemémy meccsre készülhet a Vidi védője is

Másodjára lehetnek ennyire büszkék.
2022. 01. 24. 07:17

Vidi: az U21-es válogatott csapatkapitányát kérdezték

Méghozzá a felkészülésről és a céljairól.
2022. 01. 24. 06:32

Hétfői foci: Gyurcsóék Novothnyék ellen, pályán a Sepsi

Langékra hazai bajnoki vár.
2022. 01. 24. 11:32

DVTK: eltitkolt edzőmeccs, rengeteg hiányzó

Kondás Elemérnek váltania kellett.
2022. 01. 24. 11:06

Budafok: meggyőző volt a tesztelésen a Hamburgban nevelkedett csatár

Vezetőedző nélkül az edzőtábor elején.
2022. 01. 24. 12:02

Fordulatos meccsen nyert Fehérváron a Paks - reakció

Potyogtak a gólok!
2022. 01. 24. 11:51

Kanta Józsefék ifjabb Albert Flóriánék ellen nyertek idén először – reakció

Látni kell, mikben kell javítani.
2022. 01. 24. 03:33

Afrika: így juthatnak ki a vb-re a Fradi játékosai

Megvolt a sorsolás.
2022. 01. 24. 00:07

Honvéd: akadt olyan edzés, ahol csak kilencen voltak

Megtépázta őket a koronavírus.
2022. 01. 23. 17:23

Súlyos vereséggel indított Huszti volt társa

A győztes reakciója.
2022. 01. 23. 12:12

Utolsó percben verte meg a Szeged az orosz élvonalbeli ellenfelét - videó, reakció

Hátrányból fordítottak.
2022. 01. 23. 17:58

Aczél Zoltánék nagyon gyenge játékkal verték az NB II-es ellenfelüket

Őszinte értékelés.
2022. 01. 23. 12:21

Sándor Tamásék duplán örülhetnek a debreceni rangadó után

Bizonyíthattak a helyi fiatalok.
2022. 01. 23. 22:29

23 évesen elhunyt az UTE-ban és a Vasasban is megforduló játékos

Nyugodjon békében!
2022. 01. 23. 21:33

Kisvárda: sikerrel debütáltak az új edzők

Mind a ketten.
2022. 01. 23. 20:44

Alig tudott valamit a csapatról: a Gyirmót új igazolásának vallomása

Nem szeretne arról beszélni, milyen játékos.
2022. 01. 23. 19:58

A Vidi új igazolása és a gyenge NB I: kőkemény kritika a legendától

Nem érti a döntést.
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA
1DVTK42
2Vasas FC41
3Kecskeméti TE HUFBAU38
4Szombathelyi Haladás37
5Szeged-Csanád Grosics Akadémia35
6WKW ETO FC Győr32
7Dorogi FC30
8BFC Siófok30
9Nyíregyháza Spartacus FC27
10PMFC26
11FC Ajka24
12Szentlőrinc24
13Békéscsaba 1912 Előre21
14Soroksár SC20
15III. Ker. TVE20
16Aqvital FC Csákvár20
17Budaörs20
18Budafoki MTE19
19Szolnoki MÁV FC19
20Tiszakécskei LC15
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!